fbpx
Strona główna » Metody LIFTINGU ciała

Metody LIFTINGU ciała

W ofercie P&P Beauty Clinic znajdą Państwo wiele zabiegów poprawiający wygląd ciała. Z pośród licznych zabiegów z medycyny estetycznej na szczególną uwagę zasługują zabiegi, które są określane “nieoperacyjnym liftingiem twarzy i nieoperacyjnym liftingiem szyi”.

Nasza klinika oferuje Państwu kompleksową pomoc lekarską od konsultacji i kwalifikacji do zabiegu poprzez przeprowadzenie zabiegu i kontrolę po zabiegu.

Nici PDO – nieoperacyjny lifting twarzy

W ostatnim czasie bardzo popularnym zabiegiem stał się nieoperacyjny lifting twarzy i szyi przy użyciu nici PDO. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się do dwóch lat. Zabieg przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym. Przy użyciu nici możemy zlikwidować niedoskonałości skóry takie jak zmarszczki i nawisy skóry “chomiki”, a ostatecznym efektem zabiegu jest przebudowa oraz naprężenie skóry. Więcej o zabiegu znajdą Państwo na naszej stronie www https://ppbeautyclinic.pl.

HIFU

Zastanawiają się Państwo na czym polega zabieg z użyciem HIFU? Zabieg polega na wygenerowaniu fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości, która działa na tkanki ciała. W wyniku działania HIFU skóra obkurcza się oraz jest pobudzana do produkcji nowych włókien kolagenowych co ostatecznie daje efekt wygładzenia i liftingu.
Zabieg jest praktycznie niebolesny i bezpośrednio po nim możemy wrócić do dalszych zajęć ( zabieg nie pozostawia śladów pod postacią siników lub innych, które wymagały by maskowania ). Więcej o zabiegu z użyciem HIFU znajdą Państwo na naszej stronie https://ppbeautyclinic.pl.

Laser frakcyjny CO2

Od wielu lat w medycynie estetycznej stosujemy laser frakcyjny CO2. Powstały liczne prace, które dowodzą pozytywnego działania lasera CO2 na skórę. Zabiegi frakcyjne redukują zmarszczki, poprawiają koloryt skóry, niwelują nierówności i niedoskonałości np. te po trądziku, poprawiają gęstość skóry i mają działanie liftingujące. Więcej o laserze frakcyjnym CO2 znajdą Państwo na naszej stronie https://ppbeautyclinic.pl/laser-frakcyjny-lutronic-eco2.

Lipoliza iniekcyjna

Problem niedoskonałości poszczególnych partii ciała, nadmiernego odkładania się tłuszczu w okolicy boczków, brzucha, kolan, podbródka czy karku jest często spotykany. Pomimo diety i regularnego wysiłku fizycznego niektóre obszary ciała wydają się “nie do wyćwiczenia”.

Obecnie dysponujemy metodami i zabiegami, które poprawiają lokalnie wygląd ciała i są małoinwazyjne. Do takich zabiegów zaliczamy lipolizę iniekcyjną. Więcej o zabiegu na naszej stronie https://ppbeautyclinic.pl.

2 komentarze

 1. Ewa

  Po kilku różnych zabiegach przestałam odczuwać jakikolwiek strach, duża w tym zasługa osobowości Pana Doktora, jego podejścia do pacjenta, umiejętności, teraz czuję się pewnie za każdym razem, gdy zdecyduję się na jakis zabieg

  Odpowiedz
 2. Marlena

  Jestem po konsultacjach. Pan doktor bardzo szczegółowo omówił zabieg, cierpliwie i skrupulatnie odpowiadał na moje pytania.
  Mimo wielu obaw chyba jednak zdecyduję się na zabieg. Pan doktor ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Jestem pewna, że nie będę żałować 🙂

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *