fbpx
Strona główna » Metody LIFTINGU ciała

Metody LIFTINGU ciała

W ofercie P&P Beauty Clinic znajdą Państwo wiele zabiegów poprawiający wygląd ciała. Z pośród licznych zabiegów z medycyny estetycznej na szczególną uwagę zasługują zabiegi, które są określane “nieoperacyjnym liftingiem twarzy i nieoperacyjnym liftingiem szyi”.

Nasza klinika oferuje Państwu kompleksową pomoc lekarską od konsultacji i kwalifikacji do zabiegu poprzez przeprowadzenie zabiegu i kontrolę po zabiegu.

Nici PDO – nieoperacyjny lifting twarzy

W ostatnim czasie bardzo popularnym zabiegiem stał się nieoperacyjny lifting twarzy i szyi przy użyciu nici PDO. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się do dwóch lat. Zabieg przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym. Przy użyciu nici możemy zlikwidować niedoskonałości skóry takie jak zmarszczki i nawisy skóry “chomiki”, a ostatecznym efektem zabiegu jest przebudowa oraz naprężenie skóry. Więcej o zabiegu znajdą Państwo na naszej stronie www https://ppbeautyclinic.pl.

HIFU

Zastanawiają się Państwo na czym polega zabieg z użyciem HIFU? Zabieg polega na wygenerowaniu fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości, która działa na tkanki ciała. W wyniku działania HIFU skóra obkurcza się oraz jest pobudzana do produkcji nowych włókien kolagenowych co ostatecznie daje efekt wygładzenia i liftingu.
Zabieg jest praktycznie niebolesny i bezpośrednio po nim możemy wrócić do dalszych zajęć ( zabieg nie pozostawia śladów pod postacią siników lub innych, które wymagały by maskowania ). Więcej o zabiegu z użyciem HIFU znajdą Państwo na naszej stronie https://ppbeautyclinic.pl.

Laser frakcyjny CO2

Od wielu lat w medycynie estetycznej stosujemy laser frakcyjny CO2. Powstały liczne prace, które dowodzą pozytywnego działania lasera CO2 na skórę. Zabiegi frakcyjne redukują zmarszczki, poprawiają koloryt skóry, niwelują nierówności i niedoskonałości np. te po trądziku, poprawiają gęstość skóry i mają działanie liftingujące. Więcej o laserze frakcyjnym CO2 znajdą Państwo na naszej stronie https://ppbeautyclinic.pl/laser-frakcyjny-lutronic-eco2.

Lipoliza iniekcyjna

Problem niedoskonałości poszczególnych partii ciała, nadmiernego odkładania się tłuszczu w okolicy boczków, brzucha, kolan, podbródka czy karku jest często spotykany. Pomimo diety i regularnego wysiłku fizycznego niektóre obszary ciała wydają się “nie do wyćwiczenia”.

Obecnie dysponujemy metodami i zabiegami, które poprawiają lokalnie wygląd ciała i są małoinwazyjne. Do takich zabiegów zaliczamy lipolizę iniekcyjną. Więcej o zabiegu na naszej stronie https://ppbeautyclinic.pl.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *