fbpx
Strona główna » Lipotransfer – autologiczny przeszczep tłuszczu

Lipotransfer, lipofiling, (nano fat & micro fat), autologiczny przeszczep tłuszczu, naturalny wypełniacz

Zapraszamy Państwa do P&P Beauty Clinic w Gorzowie Wielkopolskim na zabieg autologicznego przeszczepu tłuszczu, lipotransferu, lipofilingu metodą K-68.

Zabiegi w naszym gabinecie wykonują tylko lekarze specjaliści Dermatologii i Chirurgii Plastycznej.

K-68 to najnowsza, bezpieczna i małoinwazyjna metoda lipofillingu w medycynie estetycznej.
Innowacją zabiegu K-68 jest połączenie medycyny regeneracyjnej i wolumetrii. Wykorzystuje tłuszcz pacjenta, który jest najbezpieczniejszym, w 100% naturalnym materiałem.
Niezwykle prosta, skuteczna technologia MICRO&NANO FAT by dr Mario Goisis zdobyła uznanie dzięki swojej skuteczności i jest wykorzystywana na całym świecie.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na pobraniu z okolicy biodra niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej kaniuli opatentowanej przez twórcę metody – dr Mario Gosisa. Materiał pobieramy w znieczuleniu nasiękowym, które eliminuje doznania bólowe i pozwala przeprowadzić zabieg w dużym komforcie dla Pacjenta.

Pobrany materiał jest następnie płukany i filtrowany w specjalnym systemie filtrów, aby usunąć z niego krew oraz płyn znieczulający, które mogłyby wpłynąć na finalny efekt zabiegu. Część pobranego tłuszczu przetwarzana jest w celu uzyskania Nano Fat – tłuszczu, w którym komórki tłuszczowe są niszczone, a komórki macierzyste są uwalniane. Taki preparat podawany jest tuż pod powierzchnię skóry, co powoduje jej odżywienie,
rozświetlenie, rewitalizację i napięcie. Pozostałą część pobranego tłuszczu (Micro Fat) wykorzystujemy w wolumetrii. Jest to najlepszy i najbezpieczniejszy możliwy wypełniacz, gdyż jest to materiał autologiczny ( materiał z tkanek własnych Pacjenta ). Przy jego pomocy
można zmniejszyć bruzdy nosowo-wargowe, zredukować oznaki zmęczenia w okolicy oczu,
wymodelować usta i brodę, poprawić kontur nosa, zrewitalizować dłonie, odmłodzić okolicę szyi i dekolt.

Efekty

W czasie zaledwie jednego zabiegu można przeprowadzić wolumetrię całej twarzy. Specjalnie zaprojektowany system zapewnia szybki i bezpieczny przebieg całej procedury zabiegowej.
Najważniejsze są efekty – naturalny wygląd, brak niekorzystnego efektu hiperkorekcji czyli
„przerysowania”. Zabieg K-68 został tak zoptymalizowany, aby chronić komórki tłuszczowe i komórki macierzyste przed ich uszkodzeniem. Dzięki temu jakość i potencjał regeneracyjny użytego podczas zabiegu materiału są nieporównywalne z innymi metodami. Zabieg nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania, oraz nie wyklucza z życia zawodowego, ponieważ już następnego dnia po wykonaniu procedury można powrócić do normalnej aktywności.
Odpowiednie wykorzystanie obu typów tłuszczu (Mico i Nano Fat) pozwala uzyskać spektakularne rezultaty już po jednym zabiegu, a jego efekty są niezwykle trwałe i utrzymują się przez lata.

#lipotransfer #lipofiling #microfatgraft #nanofatgraf #autograft #wolumetria #rewitalizacja
#medycynaestetyczna #chirurgiaplastyczna #dermatologia #gorzów #gorzowwielkopolski #lubuskie #gorzow #ppbeautyclinic #przeszczeptłuszczu